InstantBedandBreakfast.com - aby pomóc zwiększyć sprzedaż w hotelach typu bed & breakfast lub butikowych

Mamy ostateczne narzędzia i usługi, których potrzebujesz, aby wygrać w 2021! Jako partnerzy odnosimy sukcesy tylko wtedy, gdy wygrywasz, i chcemy, abyś wygrał duże. Nadszedł czas, abyście zaplanowali przyszłość i odnowili wzrost. Czas ocenić strategię konkurencyjną i obniżyć koszty tam, gdzie to możliwe. Czy przygotowujesz się na wielki powrót lub ponowne otwarcie? A może chcesz wykorzystać wzrost, który osiągnąłeś w ostatnich latach.

reklama bed & breakfast

Nowość dla 2021! Oferujemy te niezrównane oferty Tobie, naszym partnerom B&B i Hotelom.

Oto, co musisz teraz zrobić. Instant Bed and Breakfast (Instant World Booking) ściśle współpracuje z pensjonatami i hotelami w celu opracowania strategii wzrostu oraz konkretnych działań, które natychmiast zwiększą marżę zysku. Oceń aktualne usługi zewnętrzne, za które płacisz, w szczególności oprogramowanie i usługi rezerwacji online. Wiedz, że wiele internetowych biur podróży (OTA) i dostawców oprogramowania dramatycznie podniosło ceny w ostatnich latach. I nie uwzględniają Twojej lokalizacji ani określonej sytuacji. Ale teraz wkroczyliśmy w inną erę. W Instant World Booking jednym z naszych motto ostatnich 2 dekad było: „Technologia powinna zawsze obniżać koszty”. Oto, co zaoferujemy:

Silniki rezerwacji

1.  BEZPŁATNY silnik rezerwacji
Narzędzia marketingowe hoteli BnB

Idealny dla Twojej witryny, mediów społecznościowych i nie tylko.

To nie jest typowa darmowa wersja oferowana przez niektóre firmy. To jest nasz kompleksowy system rezerwacji, całkowicie za darmo. Nie czekaj! Ta oferta jest dostępna tylko przez ograniczony czas.

IWBmob Booking Engine działa lepiej na urządzeniach mobilnych i jest łatwy dla użytkowników. Możliwe jest przetwarzanie płatności i wpłaty. Natychmiast zwiększ rentowność swojej witryny.

Ucz się więcej

2.  Facebook "Rezerwuj teraz"
Strategie wzrostu przychodów ze śniadań

Praktycznie niezbędne dla każdego B & B i zakwaterowania: przycisk „Zarezerwuj teraz” na Facebooku.

Bez niego rezygnujesz z jednego z najważniejszych kanałów bezpośrednich rezerwacji. Dzięki niemu Twoje rezerwacje i marża zysku natychmiast rosną. Skonfigurujemy to dla Ciebie bez żadnych kosztów, zwykle w ciągu kilku godzin.

Potrzebujesz pomocy przy prawidłowym tworzeniu konta na Facebooku lub zarządzaniu nim? Możemy pomóc Ci w zarządzaniu Twoją stroną, abyś mógł z niej korzystać.

Skontaktuj się z nami

Zarządzanie nieruchomościami i kanałami

3.  Dwa miesiące ZA DARMO
Strategie wzrostu przychodów ze śniadań

Uzyskaj 2 miesiące za darmo przy zakupie minimum 2 miesięcy IWBFrontDesk.

IWBFrontDesk to nasz system recepcji (PMS) dla pensjonatów i hoteli wszystkich typów. Cena znacznie tańsza niż konkurencyjne oprogramowanie, teraz możesz otrzymać dodatkowe 2 miesiące bezpłatnej usługi przy zakupie.

Spróbuj! IWBFrontDesk ma teraz pożądane funkcje i narzędzia potrzebne do zarządzania każdym aspektem działalności twojej nieruchomości. Jest czysty i prosty interfejs jest intuicyjny w obsłudze. IWBFrontDesk doskonale integruje się z IWBmob Booking Engine i jednymi z najpopularniejszych menedżerów kanałów.

Zaczynaj

4.  Bezpłatny kalendarz PMS Lite
jak rosnąć sprzedaż hoteli B&B

Nasz system kalendarza (PMS Lite) jest bezpłatny. Plus, teraz łączy się bezpłatnie z naszym Channel Managerem.

W Instant Bed and Breakfast nasz interfejs kalendarza słynie z tego, że jest bardzo łatwy, a jednocześnie niezwykle wydajny, dla pensjonatów i hoteli. Co więcej, możesz użyć interfejsu, aby połączyć i zsynchronizować wszystkie zewnętrzne strony rezerwacji z MyAllocator (wymagane członkostwo). MyAllocator jest jednym z wiodących menedżerów kanałów na świecie. Możemy zainicjować konfigurację twojego konta MyAllocator. Korzyści z korzystania z naszego interfejsu PMS Lite są liczne. Nie martw się o skomplikowane kody błędów MyAllocator lub awarie kanałów. IWB zajmuje się tym za Ciebie.

Zaczynaj

Marketing online i społecznościowy

5.  Tworzenie stron internetowych
reklama bed & breakfast

Potrzebujesz nowej strony internetowej. Podaj swoją cenę!

Badania pokazują, że ponad 58% stron z pensjonatami i hotelami jest nieaktualnych lub ma co najmniej 4 lata. Podróżujący spędzają średnio 29,8 minuty przeglądając stronę internetową B&R przed dokonaniem rezerwacji. I 77% odwiedzających ma duży wpływ na jakość projektu strony internetowej.

Hotele typu B&B muszą zatem zapewniać doskonałą obsługę stron internetowych; taki, który chwyta i przyciąga uwagę podróżników.

Opracujemy niestandardową, wiodącą stronę internetową dla Twojego B & B lub hotelu.

Oto najlepsza część: Podaj swoją cenę! Nie czekaj Jest to optymalny czas na zwiększenie ekspozycji marketingowej dzięki nowej stronie internetowej. Sprawdź ceny, a następnie skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami

6.  Marketing mediów społecznościowych
Narzędzia marketingowe hoteli BnB

Zbuduj dominującą obecność na Facebooku i Instagramie.

Badania pokazują, że 60% marketerów turystycznych uważa Facebook i Instagram za najskuteczniejsze kanały docierania do nowych odbiorców. W rzeczywistości 84% pokoleń twierdzi, że prawdopodobnie planuje własną podróż na podstawie postów innych osób w mediach społecznościowych. To zdecydowanie obszar, w którym musisz wziąć udział.

Marketing w mediach społecznościowych to nie tylko publikowanie. Potrzebujesz wyselekcjonowanej treści i tekstu. Konieczne jest także ukierunkowanie i interakcja.

Pozwól nam ocenić Twoją obecność w mediach społecznościowych i zaoferować rekomendacje za darmo. Na Twoje życzenie będziemy również zarządzać publikowaniem i marketingiem w mediach społecznościowych. Gwarantujemy, że zawsze działamy w ramach twojego budżetu.

Skontaktuj się z nami

7.  Produkcja wideo
Strategie wzrostu przychodów ze śniadań

Połowa ceny! Już dziś zdobądź film promocyjny na łóżko i śniadanie lub hotel.

Wideo zwiększa zaangażowanie klientów i może prowadzić do 50% szybszego wzrostu przychodów. Może także zwiększyć rezerwacje o 80% na stronach hoteli hotelowych B&B. Produkujemy niedrogie filmy z Twojego hotelu.

Potrzebujesz więcej przekonujących? Uzyskaj pełny zestaw statystyk i sprawdź nasze dema. Tak, możesz wydać więcej, ale dlaczego?

Ucz się więcej

Więcej usług