€36 za noc
€36 za noc
Ty's Place, Balchik, Bulgaria

Ty's Place

Balchik (Baltchik), Bulgaria - Street 8, Number 40, Zlatna Ribka
4.8   

Přečtěte si 1 recenzi

 • Výjimečné jídlo
 • Dokonale bezpečné
 • Neposkvrněně čistý
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

Brilliant! ... This place is lovely, Bonnie and David were lovely and really looked after us. Ty's place is in a good spot with beautiful views. Bon/Dave are happy to take you into town/to the beach although you could walk (takes about 30 mins)
The B & B is clean ...

Popis - Bed and breakfast

Ty to místo je angličtina rodinný penzion s domácí cítit a přátelské atmosféře bude snadné. Nachází se nad letoviska Albena výhledem na Černé moře jsme 4 místnosti. 3 dvojčata a jeden dvoulůžkový. Všechny pokoje jsou ensuite s čajem a kávovarem a balkonem.

Cena za noc zahrnuje snídani a vaření odejdou do letoviska Albena každodenní. Případně můžete mít 20 min chůze na pláž. Máme vlastní malý bar s televizí a více než 200 filmů byste měli raději zůstat na jeden večer. K dispozici jsou 3 restaurace, 2 obchody a pod jedním z nás, která nabízí tradiční noc bulharský lidový tanec na žhavém uhlí! Je to 30 leva pro všechny můžete jíst a pít.

Na pláži, které můžete vidět z naší vily je naprosto krásná a je lemované mnoha barech a restauracích otevřených pozdě do večera. Město Varna, které je třeba vidět je 40 min autobusem odjet. Můžete chytit autobus ze dna našich silnicích.

 • Ty's Place, Balchik, Bulgaria, Bulgaria nocleh se snídaní a hotely
 • Ty's Place, Balchik, Bulgaria, Číst postel & Snídaně recenzí od ostatních cestujících a rezervovat své další dobrodružství dnes v Balchik
Prostor
 • Typ majetku: Bed and breakfast
 • Bed and breakfast pokoje / jednotky: 4
 • Rok postavený: 1990
Bed and breakfast ubytování

Nejnižší dostupná cena: €36

Poklepejte Twin

Bed and breakfast vybavení

Každý pokoj má vlastní balkon a ensuite koupelny. Penzion má malý bar pokoj a BBQ prostoru, kde je televize / filmy a hudbu si můžete naplno užívat.

BBQ plochu Bar / Lounge Breakfast included Děti povoleny výtah není k dispozici povlečení Ne Kouření Žádný zákaz vycházení 24 hodin parkoviště (zdarma) Bez domácích zvírat

Vybavení pokojů

3 pokoje jsou 2 samostatné postele a 1 pokoj s manželskou postelí. Všechny jsou dobré velikosti s skříně, zrcadla a stoly v každém z nich.

Všichni mají čaj a kávovarem a ručníky jsou dodávány

Dále dodáváme řadu četbu v každém pokoji pro ty klidné noci!

Balkóny Káva, čaj tvůrce Ensuite Non-smoking pokoje Ocean View pokoje Soukromá koupelna přeháňky bez vany Televize není k dispozici


Sousedství

My se nachází přímo nad Albena resort. Město se vedle nás je Balchik. Golden Sands a Varna je 20 až 30 minut pryč. Jsme v krásné vile 3 zóny s obchody a restauracemi 2 pod námi.

Body zájmu
 • Monestry kraj (10 km)
 • Balchik (3 km)
 • Kape Kaliakra (30 km)

Jídlo a pití
Jídlo venku
789
Malé přátelské restaurace směs angličtiny a místních potravin
Fiesta Bulharsko
Tradiční lidová zábava noc s bulharským jídlem a zábavou.
Savov
Krásný jídlem a pitím smíšeného původu.

Politiky
Podrobnosti o ceně

€36 za noc

Ceny jsou za osobu

Kreditní karty: Nepřijato na místě

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Platba v hotovosti při příjezdu.

Umístění - Bed and breakfast

Street 8, Number 40, Zlatna Ribka
Balchik (Baltchik)
Obshtina Balchik
Oblast Dobrich
Bulgaria  9620

Zeměpisná šířka: 49.49414, Zeměpisná délka: 19.17059

Jak se tam dostat

Jsme asi 40 km od letiště Varna. Se k nám máte přijít na následující: st konstantine, Golden Sands a Kranevo. Jsme Další místa na této trase před Balchik.

Autobusy běží pravidelně z letiště, ale můžeme nabídnout sběr a odejdou servis v případě potřeby. Z letiště Varna na naše vila autobusem trvá cca 50 minut. Musíte se dostat autobusem (č. 309) do autobusového nádraží, kde si pak potřeba převést na menší autobus, který vás do Albena. Můžeme shromažďovat vám Albena autobusového nádraží.

Nejbližší letiště: Varna letiště cca 40 km